Aktuality

Nová linka do Běloruska

23. 11. 2017

Využijte naší nové služby k přepravě zásilek do Běloruska. Na této lince máte možnost přeprav FTL, LTL, ADR, OOG, FRIGO ze všech evropských zemí. Zajistíme pro Vás exportní dokumenty a vy jen můžete sledovat celý průběh přepravy prostřednictvím našeho on-line tracking systému! Využijte této nové služby a kontaktujte nás na belarus@egt.cz

EGT vystavovalo na TransUkraine

3. 11. 2017

Naše pobočka z Ukrajiny představovala na veletrhu Trans Ukraine inovativní logistické postupy, které svým zákazníkům poskytuje s naší spoluprací. Děkujeme všem zákazníkům, partnerům za návštěvu našeho stánku!

Hraniční přechod Irák Habur - otevřen

10. 10. 2017

S radostí Vám oznamujeme, že hraniční přechod do Iráku - Habur je znovu otevřen. V této souvislosti jsou již všechny Vaše zásilky bezpečně přepravovány!

Hraniční přechod Irák Habur

25. 9. 2017

Vážení,

Upozorňujeme Vás, že hraniční přechod Irák Habur je v tuto chvíli uzavřen. Přepravy do Iráku budou odloženy. Situaci sledujeme a budeme Vás nadále informovat. Děkujeme za pochopení.

Asijské hry v Ašchabadu

24. 8. 2017

Vážení partneři,

Berte prosím na vědomí, že z důvodu pořádání Asijských her bude Ašchabad v období 10. 9. až 30.9.2017 uzavřen pro kamionovou dopravu.

Přepravy z EU do Turkmenistánu budou pokračovat znovu v 37. týdnu.

Děkujeme za pochopení.

Dopravní omezení v Astaně během EXPO 2017

29. 6. 2017

Vážení partneři,

rádi bychom Vás informovali o dopravních omezeních v Astaně a s tím souvisejícími komplikacemi s doručováním vašich zásilek. Výstavní pavilony se nacházejí mezi hlavními ulicemi Astany: Kabanbai batyr, Orynbor, Hussein bin Talal a Turar Ryskulovou ulicí . Proto byl mezi 29. květnem - 5. zářím omezen provoz v některých částech města. Oficiální vyjádření: http://astana.gov.kz/en/modules/material/13535

Děkujeme za pochopení.

Mongolsko a Rusko - nové služby, nové příležitosti

8. 6. 2017

Všimli jste si již, že od dubna můžete využít našich služeb při přepravách ne jen do Moskvy, ale i vzdálených koutů Ruské federace? Díky naší nové pravidelné přímé lince, je Sibiř zase o něco blíž.
Nikdy ale nespíme dlouho na vavřínech. Proto od 1. června 2017 startujeme pravidelné kontejnerové železniční přepravy do Mongolska !!!
Více detailů o rozšíření našich služeb naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Transport & Logistic 2017

30. 5. 2017

Neváhejte navštívit náš blog a zjistit více o naší účasti v Mnichově !

EGT v Mnichově !

24. 4. 2017

Od 9. do 12. května přivítá Mnichov nejvýznamnější veletrh v oblasti přeprav a logistiky v Evropě – Transport and Logistic 2017 (http://www.transportlogistic.de/) . A EGT bude jeho součástí. Neváhejte nás navštívit na stánku 314 v hale B5. Těšíme se na vás !

EGT podporuje vzdělávání

24. 3. 2017

V uplynulých dnech EGT navštívili studenti Střední školy logistiky a chemie. Za podpory Okresní hospodářské Komory v Olomouci se podařilo uvést studenty do reálného fungování logistické společnosti a zodpovědět mnohé otázky. Více se dozvíte v našem Blogu.

Stránky