Aktuality

Navštivte nás na veletrhu Transport Logistic

16. 4. 2018

EGT bude vystavovat na veletrhu Transport Logistic v Číně – na předním veletrhu svého typu v celé Asii v sektoru logistiky a řízení dodavatelského řetězce.

Najdete nás v hale N2, stánek 108. Získejte od nás vstupenku zdarma nebo si s námi domluvte schůzku. Kontaktujte nás na adrese marketing@egt.cz.

Tým našich logistických specialistů se těší na setkání s Vámi!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

21. 12. 2017

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

přejeme Vám získání nových projektů, mnoho úspěchů, štěstí a pohody v osobním životě pro Vás i Vaše blízké! Ať vám příští rok přinese nové příležitosti k dalším úspěšným výsledkům a ať máte ty nejkrásnější vzpomínky na vánoční chvíle.

Velice si ceníme vzájemné úspěšné spolupráce a věříme, že v roce 2018 budeme mít možnost k jejímu rozšíření a společně přepravíme více zboží!

EGT členem sdružení WCA

8. 12. 2017

EGT posiluje rozvoj obchodních příležitostí navázáním členství se sdružením WCA, které poskytuje největší světovou platformu pro nejvýznamnější dopravní firmy. Velice nás těší být zařazeni mezi předními logistickými společnostmi z celého světa.

Získali jsme certifikace systémů managementu

29. 11. 2017

EGT oznamuje obdržení certifikátů ISO 9001, 140001, OHSAS 18001.  Začínali jsme zaváděním interních programů k prokázání zájmu o kvalitu našich služeb, o životní prostředí a o bezpečnost. Po úspěšném zavedení procesů přišlo rozhodnutí managementu prokázat jejich shodu s požadavky certifikace ISO. V EGT pečlivě dbáme na udržitelnost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. V rámci podnikové filozofie je naším cílem přispívat k životnímu prostředí a pro všechny zainteresované subjekty. ISO certifikace nám umožňuje zdůraznit firemní závazky plynoucí z environmentálních aktivit, systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a také systému managementu kvality.

Certifikační orgán vyhodnotil soulad poskytovaných logistických služeb s požadavky na bezpečnost a pravidly pro poskytování služeb zákazníkům. Jsme velice hrdí na dosažení těchto výsledků v oblasti kvality našich služeb a péče o životní prostředí. S výzvou přijímáme další závazky a cíle k naplnění naší firemní filozofie. 

Nová linka do Běloruska

23. 11. 2017

Využijte naší nové služby k přepravě zásilek do Běloruska. Na této lince máte možnost přeprav FTL, LTL, ADR, OOG, FRIGO ze všech evropských zemí. Zajistíme pro Vás exportní dokumenty a vy jen můžete sledovat celý průběh přepravy prostřednictvím našeho on-line tracking systému! Využijte této nové služby a kontaktujte nás na belarus@egt.cz

EGT vystavovalo na TransUkraine

3. 11. 2017

Naše pobočka z Ukrajiny představovala na veletrhu Trans Ukraine inovativní logistické postupy, které svým zákazníkům poskytuje s naší spoluprací. Děkujeme všem zákazníkům, partnerům za návštěvu našeho stánku!

Hraniční přechod Irák Habur - otevřen

10. 10. 2017

S radostí Vám oznamujeme, že hraniční přechod do Iráku - Habur je znovu otevřen. V této souvislosti jsou již všechny Vaše zásilky bezpečně přepravovány!

Hraniční přechod Irák Habur

25. 9. 2017

Vážení,

Upozorňujeme Vás, že hraniční přechod Irák Habur je v tuto chvíli uzavřen. Přepravy do Iráku budou odloženy. Situaci sledujeme a budeme Vás nadále informovat. Děkujeme za pochopení.

Asijské hry v Ašchabadu

24. 8. 2017

Vážení partneři,

Berte prosím na vědomí, že z důvodu pořádání Asijských her bude Ašchabad v období 10. 9. až 30.9.2017 uzavřen pro kamionovou dopravu.

Přepravy z EU do Turkmenistánu budou pokračovat znovu v 37. týdnu.

Děkujeme za pochopení.

Dopravní omezení v Astaně během EXPO 2017

29. 6. 2017

Vážení partneři,

rádi bychom Vás informovali o dopravních omezeních v Astaně a s tím souvisejícími komplikacemi s doručováním vašich zásilek. Výstavní pavilony se nacházejí mezi hlavními ulicemi Astany: Kabanbai batyr, Orynbor, Hussein bin Talal a Turar Ryskulovou ulicí . Proto byl mezi 29. květnem - 5. zářím omezen provoz v některých částech města. Oficiální vyjádření: http://astana.gov.kz/en/modules/material/13535

Děkujeme za pochopení.

Stránky