Aktuality

Asijské hry v Ašchabadu

24. 8. 2017

Vážení partneři,

Berte prosím na vědomí, že z důvodu pořádání Asijských her bude Ašchabad v období 10. 9. až 30.9.2017 uzavřen pro kamionovou dopravu.

Přepravy z EU do Turkmenistánu budou pokračovat znovu v 37. týdnu.

Děkujeme za pochopení.

Dopravní omezení v Astaně během EXPO 2017

29. 6. 2017

Vážení partneři,

rádi bychom Vás informovali o dopravních omezeních v Astaně a s tím souvisejícími komplikacemi s doručováním vašich zásilek. Výstavní pavilony se nacházejí mezi hlavními ulicemi Astany: Kabanbai batyr, Orynbor, Hussein bin Talal a Turar Ryskulovou ulicí . Proto byl mezi 29. květnem - 5. zářím omezen provoz v některých částech města. Oficiální vyjádření: http://astana.gov.kz/en/modules/material/13535

Děkujeme za pochopení.

Mongolsko a Rusko - nové služby, nové příležitosti

8. 6. 2017

Všimli jste si již, že od dubna můžete využít našich služeb při přepravách ne jen do Moskvy, ale i vzdálených koutů Ruské federace? Díky naší nové pravidelné přímé lince, je Sibiř zase o něco blíž.
Nikdy ale nespíme dlouho na vavřínech. Proto od 1. června 2017 startujeme pravidelné kontejnerové železniční přepravy do Mongolska !!!
Více detailů o rozšíření našich služeb naleznete na stránkách jednotlivých destinací.

Transport & Logistic 2017

30. 5. 2017

Neváhejte navštívit náš blog a zjistit více o naší účasti v Mnichově !

EGT v Mnichově !

24. 4. 2017

Od 9. do 12. května přivítá Mnichov nejvýznamnější veletrh v oblasti přeprav a logistiky v Evropě – Transport and Logistic 2017 (http://www.transportlogistic.de/) . A EGT bude jeho součástí. Neváhejte nás navštívit na stánku 314 v hale B5. Těšíme se na vás !

EGT podporuje vzdělávání

24. 3. 2017

V uplynulých dnech EGT navštívili studenti Střední školy logistiky a chemie. Za podpory Okresní hospodářské Komory v Olomouci se podařilo uvést studenty do reálného fungování logistické společnosti a zodpovědět mnohé otázky. Více se dozvíte v našem Blogu.

Meteorologické podmínky v Kazachstánu

1. 3. 2017

Vážení partneři,

S lítostí Vám oznamujeme, že v důsledku zhoršených meteorologických podmínek v Kazachstánu, může docházet k prodloužení přepravních časů. Stav silnice mezi Shymkentem a Tarazem v průběhu posledních dní můžete shlédnout na následujícím videu. https://www.facebook.com/egt.express.cz/videos/1404006819650457/

Za případné komplikace se omlouváme.

Spuštění nové verze webových stránek

7. 2. 2017

Jsem velmi rádi, že Vám můžeme představit novou verzi našich internetových stránek. Věříme, že pro Vás budou praktickým průvodcem při organizaci vašich přeprav. Novinkou pro zvýšení Vaší informativnosti o naší firmě a jejích aktivitách jsou sekce Helpdesk, kde naleznete všechny potřebné praktické informace, a Blog, ve kterém se dozvíte více zajímavostí ze života naší společnosti i světa přeprav a logistiky. Články v těchto sekcích budeme průběžně doplňovat.

Účast na podnikatelských misích

21. 11. 2016

Naši zástupci se pravidelně účastní podnikatelských misí, organizovaných Hospodářskou komorou a doprovázejících vládní delegace. V říjnu září jsme měli příležitost setkat se tak s partnery v Mongolsku, v říjnu pak v Lotyšské Rize.

Podnikatelská mise do Kyrgyzstánu

11. 3. 2016

EGT Express CZ se zúčastní podnikatelské mise, která doprovází předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Jana Hamáčka při návštěvě Ázerbájdžánu, Kyrgyzstánu a Turkmenistánu. Podnikatelská mise je zaměřena na oblast farmaceutiky, logistiky a turistiky.Obchodní jednání budou zahájena v Ázerbájdžánu, posléze se účastníci přesunou do Kyrgyzstánu a celá delegace  zakončí svá jednání v Turkmenistánu obchodně podnikatelským forem.

Stránky